• اخبار

دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری هفته قرآن و عترت لرستان برگزار شد

دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری هفته قرآن و عترت لرستان برگزار شد
دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری هفته قرآن و عترت لرستان، پنج‌شنبه، 26 مهرماه، با حضور اعضای دبیران اجرایی مجموعه جشنواره‌های هفته قرآن و عترت لرستان و مدیر و دبیر اجرایی این هفته، در سالن جلسات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری هفته قرآن و عترت لرستان، پنج‌شنبه، 26 مهرماه، با حضور اعضای دبیران اجرایی مجموعه جشنواره‌های هفته قرآن و عترت لرستان و مدیر و دبیر اجرایی این هفته، در سالن جلسات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برگزار شد.

در این جلسه که به منظور تبیین اهداف و همفکری با دبیران اجرایی مجموعه جشنواره‌های هفته قرآن و عترت لرستان برگزار شد، ابتدا گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته تاکنون داده شده و بعد از آن احکام رسمی دبیران اجرایی مجموعه جشنواره‌های هفته قرآن و عترت استان لرستان، به آنان اعطاء شد.

ازجمله موضوعاتی که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت، می‌توان به نحوه اطلاع‌رسانی به هنرمندان و جذب اثار اشاره کرد که راهکارهایی جهت انجام هرچه بهتر این امور پیشنهاد شد.

گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان
۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۵
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500