• اخبار

رشته‌های هفدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اعلام شد

رشته‌های هفدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اعلام شد
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: عناوین گروه ها و رشته های آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سال ١٣٩٧ اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، منصور احمدی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، گفت: هفدمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری و مشارکت ٥ نهاد و سازمان قرآنی کشور برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به این‌که این دوره از آمون سراسری در 20 رضته و در قالب چهار گروه برگزار می‌شود، عنوان کرد: رشته‌های حفظ جزء 30 قرآن کریم، حفظ جزء اول، حفظ 2 جزء( جزء 30 و جزء اول) حفظ سه جزء اول، حفظ 5 جزء اول، حفظ 10 جزء اول، حفظ 15 جزء اول، حفظ 20 جزء اول، حفظ 25 جزء اول، حفظ کل قرآن کریم، حفظ موضوعی1 و حفظ موضوعی 2 در قالب گروه حفظ قرآن کریم برگزار خواهد شد.

احمدی ادامه داد: رشته‌های ترجمه و مفاهیم مقدماتی و تدبر در قرآن کریم در قالب گروه ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و رشته‌های مفاهیم نهج‌البلاغه1، مفاهیم نهج‌البلاغه2 و مفاهیم صحیفه سجادیه در قالب گروه سیره و معارف اهل بیت(ع) برگزار خواهد شد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با بیان این‌که در این دوره از آزمون سراسری قرآن و عترت نیز بخش آزمون الکترونیکی و غیرحضوری نیز در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: در این گروه آزمون در سه رشته سبک زندگی و سیره معصومین(ع)، ترجمه و مفاهیم مقدماتی و روخوانی قرآن کریم، برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: زمان و نحوه ثبت‌نام قرآن‌آموزان جهت شرکت در این دوره از آزمون سراسری حفظ و مفاهیم متعاقباً اعلام خواهد شد. 

گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۸
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500