• اخبار

نشست خادمان همایش شیرخوارگان حسینی در خرم‌آباد برگزار شد

نشست خادمان همایش شیرخوارگان حسینی در خرم‌آباد برگزار شد
نشست خادمان برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی الغدیر خرم‌آباد، به میزبانی گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان جمعه، سیزدهم مهرماه، نشست خادمان همایش شیرخوارگان حسینی در خرم‌آباد و موکب مردمی العباس(ع)، به میزبانی گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد.

در این همایش که با حضور خادمان حسینی برگزار شد، حجت‌الاسلام رمضان تیموری، از کارشناسان قرآنی استان، با اشاره به دغدغه ها و اغتشاشات درونی که هر فرد دارد، گفت: هرکدام از ما باید قبل از انجام هر کاری نیت خود را خالص کنیم.

وی با اشاره به اینکه برای اصلاح جامعه ابتدا باید از خودمان شروع کنیم، عنوان کرد: همایش شیرخوارگان حسینی هرساله نسبت به سال گذشته با استقبال بیشتری روبرو می شود.

تیموری ادامه داد: هرکدام از ما باید مبلغ خوبی برای همایش شیرخوارگان حسینی باشیم.

در ادامه نیز علی جهانگیری، رئیس هیئت امنای موکب مردمی العباس خرم‌آباد، به بیان موضوعاتی در رابطه با موکب و نحوه همکاری خواهران در برپایی این موکب در راه بازگشت زائران اربعین حسینی پرداخت.

در ادامه نیز هرکدام از خادمان به بیان مطالبی در رابطه با برگزاری همایش و به بیان پیشنهادات و انتقاداتی پرداختند.

گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۸
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500